Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення про виклик відповідача Безпетчука Дмитра Анатолійовича

11 травня 2018, 12:20

ОГОЛОШЕННЯ

 

                      Богунський районний суд м. Житомира  викликає в якості відповідача  Безпетчука  Дмитра  Анатолійовича   у справі № 295/3926/18-ц за позовом Крупенко Зінаїди Олександрівни в своїх інтересах та інтересах неповнолітнього Крупенка Олександра Сергійовича до Безпетчука Олександра Дмитровича, законного представника Безпетчука Дмитра Анатолійовича про відшкодування матеріальної та моральної шкоди,  яке відбудеться  о 10:40  годині  16 травня  2018 року в залі судового засідання № 4-Б-3 (м. Житомир, м-н Соборний, 1).

 

            На підставі  ч.11 ст. 128 ЦПК України відповідач, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається до суду через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів, до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик відповідач вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

         У разі неявки або неповідомлення про причини неявки, справу буде розглянуто у Вашу відсутність на підставі наявних у справі доказів.

 

Відповідно до листа Державної судової адміністрації України №10-2141/18 від 24.01.2018 року «Про розміщення оголошень про виклик на офіційному веб-порталі судова влада України» до початку функціонування Єдиної судової інформаційно –телекомунікаційної системи, інформація про виклик у справі відповідача, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, розміщується безпосередньо судом на його офіційній сторінці веб-порталу судової влади України.

 

 

Суддя Богунського районного

суду м. Житомира