Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення про виклик відповідача Шульську Надію Вікторівну

11 травня 2018, 16:28

ОГОЛОШЕННЯ


Богунський районний суд м. Житомира викликає як відповідача Шульську Надію Вікторівну у справі № 295/13409/17 за позовом Руц Олени Сергіївни до Шульської Надії Вікторівни, третя особа - Орган опіки та піклування Житомирської міської ради про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів, в судове засідання, яке відбудеться о 15:15 годині 05 липня 2018 року в залі судового засідання № 4-Б-5 (м. Житомир, м-н Соборний, 1).
На підставі ч.11 ст. 128 ЦПК України відповідач, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається до суду через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів, до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик відповідач вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.
У разі неявки справу буде розглянуто у відсутності відповідача.


Суддя Богунського районного
суду м. Житомира 

 

Відповідно до листа Державної судової адміністрації України №10-2141/18 від 24.01.2018 року «Про розміщення оголошень про виклик на офіційному веб-порталі судова влада України» до початку функціонування Єдиної судової інформаційно –телекомунікаційної системи, інформація про виклик у справі відповідача, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, розміщується безпосередньо судом на його офіційній сторінці веб-порталу судової влади України.