Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення про виклик відповідача Гулого Миколу Васильовича

16 травня 2018, 12:40

ОГОЛОШЕННЯ


Богунський районний суд м. Житомира викликає як відповідача Гулого Миколу Васильовича у справі № 295/1964/18 за позовом Гулої Людмили Миколаївни до Гулого Миколи Васильовича про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням, в судове засідання, яке відбудеться о 11:00 годині 11 червня 2018 року в залі судового засідання № 2-Б-2 (м. Житомир, м-н Соборний, 1).
На підставі ч.11 ст. 128 ЦПК України відповідач, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається до суду через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів, до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик відповідач вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.
У разі неявки справу буде розглянуто у відсутності відповідача.


Суддя Богунського районного
суду м. Житомира 

 

Відповідно до листа Державної судової адміністрації України №10-2141/18 від 24.01.2018 року «Про розміщення оголошень про виклик на офіційному веб-порталі судова влада України» до початку функціонування Єдиної судової інформаційно –телекомунікаційної системи, інформація про виклик у справі відповідача, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, розміщується безпосередньо судом на його офіційній сторінці веб-порталу судової влади України.