flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик відповідача Нестерчука Юрія Павловича

18 травня 2020, 14:48

ОГОЛОШЕННЯ

  

              Богунський районний суд м. Житомира викликає як відповідача Нестерчука Юрія Павловича у справі № 295/2910/20 позовом  Нестерчук Олени Володимирівни (місце проживання: м. Житомир, пр-т Миру, 3, кв. 48) до Нестерчука Юрія Павловича (місце проживання: м. Житомир, пр-т Миру, 3, кв. 48) про стягнення аліментів, в судове засідання, яке відбудеться  о 15-00  годині  18 травня 2020 року в залі судового засідання № 4-Б-5 (м. Житомир, м-н Соборний, 1).

На підставі  ч.11 ст. 128 ЦПК України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, а також заінтересована особа у справах про видачу обмежувального припису викликаються до суду через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів, а у разі розгляду справи про видачу обмежувального припису - не пізніше 24 годин до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

У разі неявки справу буде розглянуто у  відсутності відповідача.

 

Відповідно до листа Державної судової адміністрації України №10-2141/18 від 24.01.2018 року «Про розміщення оголошень про виклик на офіційному веб-порталі судова влада України» до початку функціонування Єдиної судової інформаційно –телекомунікаційної системи, інформація про виклик у справі відповідача, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, розміщується безпосередньо судом на його офіційній сторінці веб-порталу судової влади України.