flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик відповідача Савицьку Віру Володимирівну

06 липня 2020, 10:55

ОГОЛОШЕННЯ

  

Богунський районний суд м. Житомира викликає як відповідача Савицьку Віру Володимирівну (останнє відоме місце проживання: м. Житомир, вул. Щорса, 159, кв. 161) у справі № 2-4331/10 за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» про заміну стягувача у виконавчих листах по цивільній справі за позовом АТ «ОТП Банк» до Савицької Віри Володимирівни про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться  о 16:30  годині   16 липня 2020 року в залі судового засідання № 4-Б-6 (м. Житомир, м-н Соборний, 1).

На підставі  ч.11 ст. 128 ЦПК України відповідач, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається до суду через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів, до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик відповідач вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

У разі неявки справу буде розглянуто у  відсутності відповідача.

 

Відповідно до листа Державної судової адміністрації України №10-2141/18 від 24.01.2018 року «Про розміщення оголошень про виклик на офіційному веб-порталі судова влада України» до початку функціонування Єдиної судової інформаційно –телекомунікаційної системи, інформація про виклик у справі відповідача, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, розміщується безпосередньо судом на його офіційній сторінці веб-порталу судової влади України.